על המרכז 
 
"המרכז להצלחה בלימודים" הוקם על ידי, רחל בן דוד, בעלת תואר ראשון בהיסטוריה כללית וצרפתית ובוגרת תעודת הוראה בהיסטוריה, גם כן מאוניברסיטת תל אביב.
 
בשנים הראשונות בהוראה עבדתי בבית הספר "אליאנס" בתל אביב, כמורה להיסטוריה ולצרפתית. בנוסף, הייתי מרצה בבתי ספר מטעם שגרירויות צרפת ובלגיה.
אני בוגרת תנועת הצופים, שבט "אביב", והייתי מדריכה וראשג"דית. כמו כן, ריכזתי את שבט "דן".
 
בשנים האחרונות לימדתי קבוצות ושיעורים פרטיים במקצועות התמחותי, בין היתר גם הכנתי לבגרות בכל הרמות, ותלמידי הגיעו להישגים מצוינים.
עקב ניסיוני, זיהיתי את הצורך של התלמידים וההורים למרכז למידה עם צוות הוראה איכותי השואף למצוינות ולהצלחה של התלמידים.
 
בעיני, כל ילד יכול להצליח בלימודיו עם מערכת תמיכה הנתפרת במיוחד עבורו. לדעתי, מערכת תמיכה זו כוללת שיתוף פעולה בין הילד, ההורים והמורים. הפתיחות ורב השיח הללו קריטיים להצלחתו של הילד.
 
השיעורים הקבוצתיים במרכז מאפשרים למידה שיתופית והפריה הדדית בין ילדי הקבוצה תוך קבלת יחס אישי לכל תלמיד ותלמידה מן המורה.
 
השיעורים הפרטיים מאפשרים את חיזוק הילד ומותאמים ספציפית לצרכיו. כפי שאין שני אנשים שחושבים באותה בצורה בדיוק, שלומדים באותה הצורה ובעלי אותם הקשים בדיוק, כך אין שני שיעורים המתנהלים באותה הצורה. 
 
הן בשיעורים הפרטיים והן בשיעורים הקבוצתיים, עובדים לא רק על החומר הנלמד אלא גם על אסטרטגיות למידה: לומדים איך ללמוד דרך תחום הדעת אותו בחרתם, מה שחשוב יותר לפעמים מהחומר עצמו. מתן הכלים לא בא לידי ביטוי רק בלמידה, אלא כלים בחיים בכלל: הרגלי למידה, חשיבותה של החשיבה החיובית לפני מבחנים, הרגלי אכילה, שינה וספורט כתורמים ומשלימים ללמידה. 
 
המרכז מספק חומרי לימוד לכל תלמיד שמגיע לכאן, בין אם ל"מרתון" לפני מבחן בו מחלקים חוברת ממוקדת על חומר הלימוד, ובין אם לשיעורים פרטיים או קבוצתיים לאורך השנה. המרכז מוציא גם חוברות לימוד ייעודיות למבחנים על פי חומר הלימוד האישי שלכם. 
 
בנוסף, לאחר השיעור, ניתן לשבת ולתרגל באחד החדרים במרכז. כך, אם יש שאלות, או יש צורך בעוד תרגול, אחד ממורי המרכז יכול לעזור בין השיעורים ולענות על שאלות. ניתן גם לבקש חדר על מנת לשבת לתרגל, ללא תשלום או עלות, כדי שתוכלו להתרכז טוב יותר. 
 
המקום
המרכז ממוקם בלב שכונת רמת אביב, במתחם מעונות הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, זאת על מנת לאפשר גישה נוחה לכל ילדי השכונה.
המבנה משופץ ונראה כחדש, כיתות הלימוד גדולות ומרווחות, וסביבת הלימוד תורמת לתהליך הלמידה. הכיתות מאובזרות ברמה גבוהה, כוללות ציוד ממוחשב וחומרי עזר לימודים. מרבית חומרי העזר ניתנים לתלמידים.
המרכז עצמו מוקף במדשאה בתוך מתחם סגור ומאובטח, ומהווה אווירה לימודית נעימה ורגועה.